Home

Idealne CV

CV jest dokumentem, na którym zawarte są faktyczne dane związane głownie z pracą zawodową. Każdy zamieszczony element spełnia kluczową rolę w trakcie procesu rekrutacyjnego. Ustalenie marginesów, formatowanie tekstu i zdjęcia, odpowiednie określenia, wydobycie swoich unikalnych zdolności z pewnością znacznie bardziej zaintersuje potencjalnego pracodawcę niż prosty tekst. Idealne CV zwiększa kilkukrotnie nasze szanse na zaistneniu na rynku pracy. CV to możliwość ukazania własnej osoby i swojej unikalności, dlatego warto by pomimo zachowania klasycznego wyglądu - wyróżniało się niezwykłą kreatywnością oraz błyskotliwością.


Givenchy - marka luksusowa

Historia marki Givenchy ma swe początki w 1952 roku, kiedy to Hubert de Givenchy stworzył to gigantyczne przedsiębiorstwo kosmetyczne i dom mody. Obecnie, marka należy do grona luksusowych i co roku zarabia krocie na sprzedaży owoców swojej pracy. Niewątpliwym produktem pokazowym marki Givenchy są perfumy, które zdołały podbić serca milionów ludzi na całym świecie. Odważne i nieszablonowe zapachy zamknięte w oryginalnych i niepowtarzalnych flakonach sumiennie pracują na wizerunek marki i budują jej wartość na kosmetycznym rynku. Givenchy tworzy zapachy dla każdego. Wśród zapachowych produktów marki znajdują się perfumy dla młodych, przebojowych kobiet i mężczyzn, jak również zapachowe klasyki, które idealnie trafiają w gusta nieco starszych pokoleń.
perfumy Givenchy
Perfumy Givenchy są synonimem luksusu i nieodłącznie kojarzą się z francuskim szykiem i klasą. Mimo, że są to produkty z najwyższej półki,a co za tym idzie - nie należą do najtańszych - warto zaopatrzyć się w choć jeden flakon, by na własnej skórze przekonać się o magii marki Givenchy i jej niepowtarzalnych zapachach.

Motoguzzi

Włoskie jednoślady nie kończą się na Vespa i Ducati. Nestorem motoryzacji na dwóch kołach jest na półwyspie Apenińskim  Motoguzzi. To jedna z najstarszych marek motocykli na świecie. Jej korzenie tkwią spółce trzech włoskich pilotów. Od nazwiska jednego z nich zachodzi nazwa, a symbol białego orła zaczerpnięto z godła korpusu lotniczego. Moto Guzzi uznawane są za żywą I skamielinę. Chłodzone powietrzem silniki rzeczywiście wygląda jak z innej epoki. Twierdzą, że to taka nieco lepsza wersją radzieckiego Urala. i jak często bywa, złośliwi nie mają racji. Tak naprawdę motocykle  Mandello są nafaszerowano najlepsza technologią. Wtrysk paliwa, komputer pokładowy tutaj to codzienność. Wartym wspomnienia faktem, choć absolutnie nie najistotniejszym, jest to, że motocykle spod znaku szybującego orła jako jedne z pierwszych spełniły normę czystości Spalin Euro 3, jeszcze zanim tak zaczęła obowiązywać producentów motocykli. To niezłe osiągnięcie, jeśli pamiętać, ze silniki pędzone są jedynie powietrzem i olejem. 
Enduro
Widlasty układ cylindrów rozchylonych na boki to znak rozpoznawczy najstarszego włoskiego producenta motocykli Gwarantuje nie tylko dobre chłodzenie, ale tez pozwala na zwiększenie prześwitu w zakręcie. Dla 1200 Sport szybka jazda w łukach nie jest tematem tabu. Przydomek „Sport" może budzić lekki uśmiech wśród fachowców od wertowania katalogów z danymi technicznymi, ale jest w pełni uzasadniony. Lepszymi osiągami, zarówno jeśli chodzi o pilotów firma motocyklowa jest iak żywa skamielina. Ale od zauroczenia nia można się uwolnić. Przyspieszenie, jak i prędkość maksymalną, może poszczycić się wiele maszyn. Jeżdżąc 1200 Sport, zrozumiecie, ze taka jest dusza tego motocykla. Moc 95 KM pozwala osiągnąć setkę w czasie poniżej A sekund, a wskazówkę prędkościomierza zatrzymać dopiero przy liczbie 220. Kolejne biegi przerzucam jak w amoku i wciąż nie mogę uwierzyć, ze 1200 Sport jest tak naprawdę jedynie rozwinięciem przyjaznej, turystycznej Brevy 1100. Dokładnie tak, jak na sportowych motocyklach z lat 70. Kierownica musi rozciągnąć się na zbiorniku paliwa. Ale już pierwszy sprint udowodni, ze taka pozycja jest najwłaściwsza. Fakt, lecz dzięki swej specyfice włoska marka jest ekskluzywna, żeby nie powiedzieć - niszowa. Kiedy raz zakochacie się w niej, niełatwo będzie uwolnić się od tego zauroczenia.